Sanal POS Hizmeti

Sanal POS Hizmeti İle 7/24 Online Ödeme Alın Hakkında Bilgiler
#

Sanal POS Hizmeti İle 7/24 Online Ödeme Alın

Özet Açıklama

UnPoo Sanal POS hizmetleri ile tek bir entegrasyon ve sabit komisyon oranları ile ücretsiz sanal pos sahibi olun. 24 saat içerisinde satışa başlayın.Ürün Detayları

Fiyat (starting price) Sorunuz
Kalan Stok 99 Adet
Sipariş Durumu Aktif
Gösterim 39,811
Ekleyen UnPoo
Bilgiler

Sanal POS Hizmeti Açıklamaları

İlk olarak sanal pos hizmetimiz kurumlara ve şahıslara verilebilmektedir. Sanal POS hizmeti almak için iletişim sayfamızdan ilgili formu doldurup açık bir şekilde gönderiniz.

İkinci olarak Sanal POS hizmeti almak isteyen müşterilerimizin yurt dışında banka hesapları ve yurt dışı telefon numaraları olması zorunludur. Yurt dışından kastımız ise Avrupa ülkeleri, Birleşik Krallık ve Amerika Birleşik Devletleri olarak sınırlıdır.

Başvuru Nasıl Yapılır?

- İletişim sayfamıza gidin ve ilgili alanları doldurun. Açıklama / mesaj kısmına firmanızdan veya kendinizden bahsedin. Ayrıca bu alana ne tür bir iş için sanal pos almak istediğinizi detaylı olarak vazın. Başvuru yapmak istediğiniz sitenizi mutlaka belirtin.

- Yetkili arkadaşlarımız bir kaç gün içerisinde ilgili site incelemelerini yaptıktan sonra size olumlu veya olumsuz yanıt verecektir.

- Eğer ki olumsuz bir durum varsa bunlarla ilgili size gerekli bilgiler verilip ilgili düzenlemeleri yapmanız istenecektir.

- Herhangi bir sorun olmaması durumunda size onay bilgileri verilecek ve hesabınızın açılışı ile ilgili olarak ta panel giriş bilgileriniz teslim edilecektir.

- Telefon ile başvuru kesinlikle kabul edilmeyecektir. Mutlaka formu doldurup öyle gönderim yapınız.

Entegrasyon Sistemi Nasıl Yapılır?

- Entegrasyon ile ilgili hazır sistemler haricinde kullanacağınız entegrasyon kod sistemi github üzerinden size yollanacaktır. Bununla direk sitenizden satışa başlayabilirsiniz.

- Panelden ürün ekleyip link ile direk satışa başlama şansınızda vardır.

Ücretler ve Komisyon Oranları Nedir?

- Başlangıç ücreti yoktur.

- Sabir ücret yoktur.

- Aylık ücret yoktur.

- Kurumsal üyeler için %3.99 + $0.50 fee ücreti vardır.

- Şahıs başvuruları için tarafımızdan bilgi verilecektir.

Ters İbraz Durumları Değerlendirmesi

Ters ibraz gibi bir durumda karşı tarafın haklı çıkması olayı varsa bundan dolayı alınan ücretin iadesi gerçekleştiği gibi $25 civarında bir ters ibraz ücreti hesabınızdan tahsil edilecektir.

Ayrıca farklı ülkelerden yaptığınız satışlarda rezerve gibi durumların aşırı olması veya uzun süreli rezerve işlemlerin de hesabınız kapatılacaktır. Özellikle Türkiye üzerinde alışveriş işlemlerinde bu durum sıklıkla karşılaşılmaktadır. Bu gibi durumlara dikkat etmenizde yarar vardır.

Kabul Edilen Para Birimleri Nelerdir?

Dünya genelinde neredeyse tüm para birimleri ile ilgili olarak entegre yapma şansınız vardır. Tüm para birimleri kabul edilmektedir. Burada dikkat edilecek husus ise banka hesabınız USD cinsinden oluyorsa eğer hesabınıza aktarılacak para yine USD cinsine çevrilerek aktarılacaktır. Böyle bir durumda ise yaklaşık %1 banka çeviri komisyonu fee üzerine otomatik olarak eklenmiş olacaktır. Siz hesabınızda bunu ülkenizde ki döviz kurundan farklı olarak görmüş olacaksınız.

Diğer detaylar ve bilgiler başvurunuz yapıldıktan size sunulacaktır.


Yorum İşlemleri

Ürün Hakkında Yorumlar

Yorum Bırak

Sanal POS Hizmeti Hakkında Yorumlar

Toplam 1 Yorum


daha fazla göster
  • Middletown, DE 19709 - USA
  • Email: info@unpoo.com


  • Hafta içi: 09:00 - 16:00 (US Yerel)
  • Hafta içi: 16:00 - 23:00 (TR Yerel)
  • Hafta sonu: KAPALI
Bilgilendirme
Sosyal Medya

Yüklenme 0.0300sn. MKT826 - IP 44.200.137.63 Maskeli
Copyright © 1998-2022 UnPoo All rights reserved.

UnPoo! Inc