Facebook Reklam Hizmetleri

Facebook Reklam Hizmetleri Hakkında Bilgiler
#

Facebook Reklam Hizmetleri

Özet Açıklama

Facebook ve Facebooka bağlı kanallarda reklam vermek ve hedef kitlenizi arttırarak para kazanmak istiyorsanız eğer facebook reklam hizmetlerini incelemeniz gerekir.Ürün Detayları

Fiyat (starting price) Sorunuz
Kalan Stok 99 Adet
Sipariş Durumu Aktif
Gösterim 78,674
Ekleyen UnPoo
Bilgiler

Facebook Reklam Hizmetleri Açıklamaları

Öncelik olarak kendinizi ve sosyal medya mecralarında neler yapabileceğinizi iyi bilmeniz gerekiyor. Sosyal medyanın gücü yıllardır tartışmasız bir şekilde katlanarak artıyor. Bu kadar büyük bir mecrada bulunmanız ve varlığınızı ortaya koymanız eskisi kadar kolay bir şey değildir!

Dünya çapında her gün 1 milyardan fazla insanın ziyaret ettiği Facebook büyük, orta veya küçük ölçekli işletmenizi büyütmenize yardımcı olabilir.

Facebook'ta reklam verme amacınızı seçmek için cevaplamanız gereken ilk soru "Bu reklamdan elde etmek istediğim en önemli sonuç nedir?" olmalıdır. Bu reklamlar doğrultusunda internet sitenizden satış yapabilir ve marka bilinirliğinizi artırabilirsiniz.

Facebook'ta gönderilerinizi beğenme ve etkileşimde bulunma ihtimali yüksek insanlarla bağlantı kurar, reklamlarınızı ülke, şehir, cinsiyet, yaş, anahtar sözcük, medeni durum, eğitim durumu, iş ünvanı gibi kriterlere göre hedefleyebilirsiniz. Böylece ürün ve hizmetinizi tanıtmak için ayırdığınız bütçeyi, doğru hedef kitleye ulaşmak için en verimli şekilde kullanmış olursunuz. Ayrıca reklamlarınızdan alacağınız geri dönüşleri artırabilmek için her bir ürün ya da hizmet için farklı hedef kitleler belirleyebilirsiniz.

Facebook reklamları aracılığıyla potansiyel müşterilerinizi satın almaya teşvik edebilirsiniz. Daha fazla bilgi seçeneğiyle satın almayı düşünen hedef kitlenizle iletişim kurarak onlar hakkında bilgi sahibi olmak, satışlarınızı arttırmanıza yardımcı olacaktır.

Profesyonel Ekip

Facebook reklamları konusunda uzmanlaşmış geniş bir ekiple çalışma şansı elde edersiniz. Uzman ekibimiz size reklamlarınızın hazırlanmasından hedef kitlenizin ve bölgenizin belirlenmesine, etkili reklam metinlerinin yazılmasından görsellerin hazırlanmasına kadar her konuda kesintisiz destek sunar.

Maksimum Performans, Minimum Maliyet

Aynı reklam bütçesiyle daha yüksek ve etkin ziyaretçi sayılarına erişebilmek amacıyla, ilgi düzeyi yüksek hedef kitle profilleri, reklam metinleri ve reklam görselleri ile yüksek kaliteli reklamlar hazırlanır. Kampanyalarınız, en yüksek performansı elde etmek üzere iyileştirilir.

Facebook reklamlarında minimum harcama zorunluluğu yoktur, reklam bütçenizi siz belirlersiniz. Mesela, 5 TL'lik bir günlük bütçe ve her ziyaretçi için 0,10 TL'lik bir maksimum maliyet belirleyebilirsiniz. Reklamınız gösterildiğinde ücretlendirilmez, sadece bir kullanıcı reklamınızı tıklarsa ücretlendirilirsiniz.

Notlar

* Verilen fiyat başlangıç paket fiyatı olup lütfen detaylar için bizimle iletişime geçiniz!


Yorum İşlemleri

Ürün Hakkında Yorumlar

Yorum Bırak

Facebook Reklam Hizmetleri Hakkında Yorumlar

İlk yorumu yapan sen ol!


  • Middletown, DE 19709 - USA
  • Email: info@unpoo.com


  • Hafta içi: 09:00 - 16:00 (US Yerel)
  • Hafta içi: 16:00 - 23:00 (TR Yerel)
  • Hafta sonu: KAPALI
Bilgilendirme
Sosyal Medya

Yüklenme 0.0500sn. MKT769 - IP 44.200.137.63 Maskeli
Copyright © 1998-2022 UnPoo All rights reserved.

UnPoo! Inc