Google Marketing

Google Marketing & Google AdWords Hakkında Bilgiler
#

Google Marketing & Google AdWords

Özet Açıklama

Google marketin ve Google AdWords konularında profesyonel destekler ve daha uygun reklamcılık işleri için kesinlikle uzmanlarımıza danışın..Ürün Detayları

Fiyat (starting price) Sorunuz
Kalan Stok 99 Adet
Sipariş Durumu Aktif
Gösterim 117,967
Ekleyen UnPoo
Bilgiler

Google Marketing Açıklamaları

İşinizle ve hedeflediğiniz kelimelerde Google da ilk sırada çıkmak istiyorsanız bunun en kısa ve kestirme yolu Google Ads( AdWords) reklamlarından geçmektedir. Bu iş için ciddi bütçeler ayırmadan daha hızlı ve kesin sonuçlara bizimle ulaşabilirsiniz.

Google da birinci sırada olmanın en kısa yol adwords reklamları mı? Uzman bir ekiple yürütülmüş google reklamları ile bu mümkün. Google arama sonuçlarında en üstte ve sağ tarafta bulunan reklamlar Google AdWords Reklamları dır.

Herkes google da üst sırada çıkmak ister. Adwords konusunda uzman,GAP sertifikalı ekibimizle, sizlerle google adwords arasında köprü olarak adınıza Google'a reklam veriyoruz. Bu sayede arama sonuçlarında üst konumda hatta isterseniz ilk sırada çıkabiliyorsunuz.

Üstelik istediğiniz, sizin seçtiğiniz, işinizle ilgili kelimelerde arama yapıldığında ,istediğiniz saatte ,istediğiniz coğrafi yerlerde ve istenilen sıklıkta reklamınız google da yayınlanıyor ve sadece reklamımıza tıkandıkça ücret ödüyorsunuz.

Adwords Reklamları için ister az miktarlarda ister çok miktarlarda masraf yapmak yine sizin seçiminize kalmış.

Dilerseniz reklamımıza kim tıklamış kim tıklayıp hizmetinizi ya da ürününüzü satın almış şeklinde çeşitli raporları da sizlere sunuyoruz.


Google Analytics

Sitenize gelen tüm ziyaretlerin trafik kaynaklarını, adwords kampanyalarının dönüşümlerini (yani reklamımıza tıklayanlar dan satın alma işlemi yapanlar) detaylıca sizlere sunduğumuz bir google hizmetidir.


Notlar:

- Fiyatlar ve detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.


Yorum İşlemleri

Ürün Hakkında Yorumlar

Yorum Bırak

Google Marketing Hakkında Yorumlar

Toplam 1 Yorum


daha fazla göster
  • Middletown, DE 19709 - USA
  • Email: info@unpoo.com


  • Hafta içi: 09:00 - 16:00 (US Yerel)
  • Hafta içi: 16:00 - 23:00 (TR Yerel)
  • Hafta sonu: KAPALI
Bilgilendirme
Sosyal Medya

Yüklenme 0.0200sn. MKT860 - IP 44.200.137.63 Maskeli
Copyright © 1998-2022 UnPoo All rights reserved.

UnPoo! Inc