Hakkımızda

Hakkımızda Bilgiler
#

Hakkımızda

UnPoo!

Hakkımızda Konusu

UnPoo Bünyesinde Neler Var?

 1. Web Ajans: Bilişim teknolojileri. Web ajans işleri bu kısımda yer almaktadır. Bu kısım sitemizin ana domain adresini verir. Bu hizmetimiz evrensel olarak verilmektedir.
 2. UnPoo Shop: Sistemimiz siz satıcılar ve alıcılar için bir pazar yeri sistemini sunar. Bu kısım sitemizin shop subdomain kısmını verir. Bu hizmetimiz evrensel olarak verilmektedir.
 3. UnPoo Blog: Bu alan "News" ve "Forums" alanı ile birlikte işler ve içeriğinde "Yardım" alanını da barındırır. Kısacası bilgilendirme amaçlı haber bölümü diyebiliriz. Bu kısım sitemizin blog subdomain kısmını verir. Bu alanımız şuan için Türkçe dilinde verilmektedir.

UnPoo Faturalandırma Sistemi;

Firmamız kendi adına yaptığı tüm işlerde fatura olayını kendi resmi ismi ile hizmet verdiği değerli müşterilerine dijital olarak yollar. Firmamız USA merkezli olup kağıt fatura sistemi kullanılmamaktadır! Özellikle kağıttan tasarruf açısından ve bir ağacın daha yerinde kalması açısından bu yöntem tarafımızdan tercih edilir. İş yaparken doğaya saygılı olmayı unutmamak gerekir.

UnPoo Shop üzerinden satış yapan tüm satıcılar üzeri fiyat ile müşterilere kendi adlarına (tarafımıza ibraz ettirdikleri resmi -ticari- isimleri ile) fatura edip yollamakla yükümlüdürler. Bu durumda firmamız ise alınan cüzzi komisyonlar için müşteriye (satıcı / mağaza) komisyon faturası kesip yollamaktadır.


UnPoo Internet & Computer Technologies

Daha fazla bilgi edinin

Biz web dünyasında farklılığı sembolleyen genç ve dinamik bir ekibiz. Görsel açıdan etkileyici olmasının yanında teknik bakımdan da güçlü, aynı zamanda işlevsel ve alanında lider olacak günümüzün web standartlarını zorlayacak web projeleri üretmekteyiz.

Benzer firmalara göre farklı çizgimiz, kaliteli tasarım ve yazılımlarımız ile dikkatleri çekmekteyiz. Kısa sürede Projelerimizde yakaladığımız başarılar bizleri sizlere ulaştırdı ve her geçen gün daha çok insana ulaşıyoruz.

Web site tasarımı ve yazılımının yanı sıra grafik tasarım, internet reklamcılığı, web barındırma, alan adı tescil konularında da kaliteli, farklı, kullanışlı, hedeflerinize ulaştıracak web çözümleri sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Farklılığımızın farkında olan sizlerin değerlerini benimseyerek onları en güzel şekilde sunmak için ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri son sistemlerle üretiyoruz.

UnPoo; genç, takım ruhuna sahip yazılım, tasarım ve görsel sanatlar konularında uzman ekibiyle internette hep sizlerle!

Size neler verebiliriz?

Ticaretin internet ile daha bir hayat bulduğu çağımızda, web teknolojilerindeki yenilikleri ilk öğrenenlerden olmayı ve bu teknolojileri işimize en verimli şekilde adapte etmeyi görev edindik. Buna göre size en kalite hizmeti verebiliriz.


Web Development

Her türlü web tabanlı uygulamalarınız için size en güvenli ve en kaliteli kodlarla web programlama hizmeti veririz.

 1. Dinamik işler yaparız.
 2. Statik işler yaparız.
 3. Hazır sistemleri geliştirir ve optimize ederiz.

Web Design

Web tasarım işlerinizi yaparız. Yurt içinde ve yurt dışında gerekli tasarımlarınızı DIV CSS altyapısına uygun xHTML olarak yaparız. Hazır tasarımlardan istediklerinizi özel yazılımlara giydirme işlerini de ayrıca isteklerinize göre yaparız.


SEO (Google, Bing, Yandex, Yahoo)

Google gibi arama motorlarında üst sıralarda yer almanız için sitenizi daha verimli bir hale getiririz. İsteklere göre SEF Link yapısı uygularız.

Arama motorlarında üst sıralara çıkmanız için hem site içi hem site dışı gerekli SEO çalışmalarınızı veya SEO danışmanlık işlerinizi yaparız veya yapmanıza yardımcı oluruz.


Reklam - Google Ads (AdWords) & Sosyal Medya

Sitenizin çok daha fazla kitlelere ulaşması için reklam ve Google Ads (artı sosyal medya) hizmetlerinizi sizin yerinize profesyonel ekibimizle yaparız.


Ayrıca diğer işleriniz ve hizmetlerimiz için sadece bizimle irtibat kurmanız yeterli olacaktır. İnternet teknolojileri ile ilgili aklınıza gelen gelmeyen tüm işleriniz için biz size yeteriz..


Banka Hesapları

USA, Türkiye ve diğer ülke banka hesap bilgilerimiz ile ilgili olarak lütfen bize ulaşınız. Aşağıda hangi ülkelerde banka hesaplarımız olduğunu görme şansınız vardır.

 1. Amerika Birleşik Devletleri
 2. Türkiye
 3. İngiltere
 4. Almanya
 5. Belçika


UnPoo Team


Site İçi Genel Arama


Sosyal Medya Paylaşım

İş alımları ve iletişim!

İş alımları bir süreliğine durdurulmuştur. İş alımlarını durdurduğumuz için iletişim sayfamızdan telefon numaralarını kaldırdık. Lütfen iletişimi mail ve form ile yine iletişim sayfamızdan saylayınız.

 • Middletown, DE 19709 - USA
 • Email: info@unpoo.com


 • Hafta içi: 09:00 - 16:00 (US Yerel)
 • Hafta içi: 16:00 - 23:00 (TR Yerel)
 • Hafta sonu: KAPALI
Bilgilendirme
Sosyal Medya

Yüklenme 0.0200sn. MKT896 - IP 44.200.137.63 Maskeli
Copyright © 1998-2022 UnPoo All rights reserved.

UnPoo! Inc