Firma Sitesi SEO Çalışmaları

Firma Sitesi SEO Çalışmaları Hakkında Bilgiler
#

Firma Sitesi SEO Çalışmaları

Özet Açıklama

Firmanız için bir site yaptırdınız ama hala ziyaretçi alamıyorsunuz. Firma sitesi SEO çalışmaları ile daha tanınır bir duruma geleceksiniz..Ürün Detayları

Fiyat (starting price) Sorunuz
Kalan Stok 5 Adet
Sipariş Durumu Aktif
Gösterim 220,805
Ekleyen UnPoo
Bilgiler

Firma Sitesi SEO Çalışmaları Açıklamaları

Firmanız için ne kadar şık bir site yaptırırsanız yaptırın eğer ki arama motorlarında ön sıralarda yer almıyorsanız bu sitenin size herhangi bir faydası olmayacaktır. İşlerini yaptığımız bir çok firmada ilk etapta kendi isimlerinde bile sıralamada olmadıklarını gördük. Bazı durumlarda ise benzer firma isimlerinde bu firmalar ikinci hatta üçüncü sayfalarda bile yer alamamaktadırlar. Bu sitenizin ne kadar iyi bir tasarımı olduğu ile alakalı değil içeriğiniz ve altyapınız ile alakalı bir durumdur.

Firma siteleri için genel SEO prensiplerini daha çok ön planda tutarız. Öncelik firmanın ismi olmakla birlikte buna ek olarak firmanın yaptığı işler veya iş dalları bu SEO çalışmasının ana temellerini oluşturur.

Bir çok SEO ile alakalı sitede SEO PAKETLERİ ibarelerini göreceksiniz :)) Biz paket satmıyoruz. Çünkü SEO dediğiniz şeyin paketi olmaz! SEO çalışması her sektöre ve her siteye göre özel olarak derlenir ve bu siteye bir çalışma planı oluşturulup öyle işe başlanır. SEO paketi denen şeyler klasik her siteye her sektöre aynı işlemlerin uygulanmasından ibaret bir ezberciliktir. Bu dipnotu verdikten sonra;

  • İlk olarak site analizleri çıkartılır
  • Daha sonra site içi yapılaması gereken optimizasyonlar yapılır
  • Eğer site uygun değil ise yeni bir yazılım altyapısı teklif edilir
  • Daha sonra alanda ki rakipler incelenir ve benzer isimli firmaların durumuna bakılır
  • Son olarak eğer ki gerekiyorsa site dışı SEO için bir plan hazırlanır!

Son verdiğimiz maddeye dikkat etmenizi rica ediyorum. Çünkü firma bazlı yaptığımız bir çok çalışmada site dışı SEO olayına ihtiyaç kalmadan yazılım ile ve site içi çalışmalar ile bu işi halletmiş olduk. Site dışı SEO çalışmlarına gerek kalmadığı için müşteriyi bir aylığa bağlamak ve gereksiz yere masraf etmesini önlemek açısından buna gerek duymadık. Site dışı belirgin SEO yerine kendi iç bünyenizde sosyal medya veya tarafımızdan basit sosyal medya çalışmaları fazlası ile işinizi görebilir..

Bunları yamanın sebebi ise; sizleri gereksiz masraflardan kurtarmak ve artık ilkemizde ki şu SEO PAKETİ hikayeleri ile ilgili insanları bilinçlendirmektir.

Detaylar için lütfen bizimle irtibat kurunuz..

Notlar:

- Firma genel SEO işinde aynı sektörde sadece bir firmaya iş yapılmaktadır! Aynı sektörde birden çok firmaya iş yapmayı etik bulmuyoruz.


Yorum İşlemleri

Ürün Hakkında Yorumlar

Yorum Bırak

Firma Sitesi SEO Çalışmaları Hakkında Yorumlar

Toplam 4 Yorum

daha fazla göster
  • Middletown, DE 19709 - USA
  • Email: info@unpoo.com


  • Hafta içi: 09:00 - 16:00 (US Yerel)
  • Hafta içi: 16:00 - 23:00 (TR Yerel)
  • Hafta sonu: KAPALI
Bilgilendirme
Sosyal Medya

Yüklenme 0.0300sn. MKT501 - IP 44.200.137.63 Maskeli
Copyright © 1998-2022 UnPoo All rights reserved.

UnPoo! Inc