Seri İlan Scripti

Seri İlan Scripti, Sarı Sayfalar Scripti Hakkında Bilgiler
#

Seri İlan Scripti, Sarı Sayfalar Scripti

Özet Açıklama

UnPoo! sarı sayfalar veya diğer ismi ile seri ilan scripti ASP temellerinde hazırlanmıştır ve iki versiyona sahiptir. Script tamamen ücretsizdir..Ürün Detayları

Fiyat (starting price) Sorunuz
Kalan Stok 999 Adet
Sipariş Durumu Aktif
Gösterim 358,463
Ekleyen UnPoo
Bilgiler

Seri İlan Scripti Açıklamaları

Script İsmi: UnPoo Seri İlanlar
Versiyon: 1.3 ve 1.5
Ücret: Bedava (İndirme linki alttadır.)

Ürün Detayları:

İlk olarak şunu belirtelim ki; ürün Yeni Asır Küçük İlanlar bölümünden esinlenerek yapılmıştır. Üründe kategori ve alt kategori düzeni bulunmaktadır. Demo adrestende bunu görebilirsiniz.

Basit ve arama motoru dostu bir sistemi vardır. Yıllarca bölümün kapalı kalmasına rağmen halen aramalarda çıkmaktadır ve PR3 değerindedir. Bu da kapalı bir alanın hala bu değerini yitirmemiş olmasına binaen arama motorlarına karşı iyi bir dizayn ve kodlama ile hazırlandığını gösterir.

Ürünün kendi içinde ilan arama modülü bulunmaktadır ve boş aramalarda bütün ilanları vermektedir. Arama sonuçları aynı gazete ilanlarında olduğu gibi çıkmaktadır.

Üründe ki ilan dizilim şekli yine aynen gazetelerin ilanlar sayfası gibidir. Bu diziliş aynı zamanda google gibi büyük arama motorları tarafından olumlu yorumlanmakla birlikte sıralamalarda üst sıraları zorlamaktadır.

İletişim bölümü ve sitenin header kısmında hızlı iletişim bilgileri bulunmaktadır ve bu bölümler satış işlemine göre düzenlenmektedir.

Ziyaretçilerin hızlı ve ücretsiz ilan bırakma sayfasında tüm kategori ve alt kategolerde sıralanmaktadır ve bu şekilde arama motorlarında bu sayfalar ön plana alınmaktadır. Ücretsiz seri ilan bırakma şeklinde admin onayı olmadıkça verilen ilanlar görünmemektedir.

Scriptin admin panelide gayet basit ve hızlı bir şekilde işlem görmektedir.

Diğer Bilgiler:

Ürünü yukardaki fiyatlardan satın alan müşterilerimize gerekli teknik destekler verilecektir. Verilen fiyatlarda hosting ve domain ücreti hariç olarak tutulmuş olup bunların bedeli müşteri tarafından karşılanır.

İsteğe göre gerekli düzenlemeler yapılabilir. Yapılacak olan düzenlemeler birinciseviye basit düzenlemeler ise bunlardan ek ücret talep edilmez. Daha detaylı düzenlemeler yapılacaksa eğer bunlar için müşteri ile özel görüşmeler yapılır.

Kendi sunucularımızda ki kapalı kod satış bedeli ile kişi scriptin sahibi değil kullanım sahibidir. Yıllık host bedeli ödediği sürece scripti rahatlıkla kullanabilir. Eğer host bedelini ödemezse bir süre kişiye bedel ödeme süresi verilir bu sürede ödeme yapılmazsa eğer kişinin hizmeti tektaraflı olarak durdurulur. Kişi hiçbir hak talep edemez.

UnPoo.Com fiyatlar ve hizmetlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Lütfen ürün hizmet sözleşmesini okuyunuz.

Versiyon 1.5 Notlar

Versiyon 1.5 te yapılan yenilikler:

  1. Tasarımda değişime gidildi.
  2. İlanların bitiş tarihi eklendi.
  3. İlan bitiş tarihini geçenler otomatikman listelerden çıkartıldı.
  4. Daha stabilize çalışması için kodlarda temizlik yapıldı.

Sarı Sayfalar v1.3 Download: SCRIPTİ İNDİR
RAR Pass: www.unpoo.com

Seri İlan Scripti v1.5 Download: SCRIPTİ İNDİR
RAR Pass: www.unpoo.com


Yorum İşlemleri

Ürün Hakkında Yorumlar

Yorum Bırak

Seri İlan Scripti Hakkında Yorumlar

İlk yorumu yapan sen ol!


  • Middletown, DE 19709 - USA
  • Email: info@unpoo.com


  • Hafta içi: 09:00 - 16:00 (US Yerel)
  • Hafta içi: 16:00 - 23:00 (TR Yerel)
  • Hafta sonu: KAPALI
Bilgilendirme
Sosyal Medya

Yüklenme 0.0200sn. MKT868 - IP 44.200.137.63 Maskeli
Copyright © 1998-2022 UnPoo All rights reserved.

UnPoo! Inc